Themes - Twenty Fifteen - en to af_ZA translation catalogue (62 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
af_ZA: Ons 2015 standaard tema is 'n minimalistiese ontwerp duidelikheid, wat fokus op die webjoernaal. Twintig Vyftien se eenvoudige, duidelike tipografie is leesbaar op 'n wye verskeidenheid van die skerm groottes en is geskik vir verskeie tale. Ons het dit ontwerp met die selfoon-eerste benadering, wat beteken dat jou inhoud altyd eerste in ag geneem sal word, ongeag of jou besoekers van 'n selfoon, tablet, laptop of lessenaar rekenaar van kom.

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
af_ZA: Een gedagte op &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Post title.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
af_ZA: Lewer kommentaar <span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: Previous post:
af_ZA: Vorige artikel:

en: Previous
af_ZA: Vorige

en: Next post:
af_ZA: Volgende artikel:

en: Next
af_ZA: Volgende

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
af_ZA: Soek resultate vir: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
af_ZA: Volle grootte

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
af_ZA: Sleutelwoord

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
af_ZA: Kategorieë

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
af_ZA: Skrywer

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
af_ZA: Gepubliseer op

[ctx: Used before post format.]
en: Format
af_ZA: Formaat

en: Featured
af_ZA: Gewilde

en: Newer Comments
af_ZA: Nuuter kommentare

en: Older Comments
af_ZA: Ouer kommentare

en: Comment navigation
af_ZA: Kommentaar navigasie

en: Blue
af_ZA: Blou

en: Purple
af_ZA: Pers

en: Pink
af_ZA: Pienk

en: Yellow
af_ZA: Geel

en: Dark
af_ZA: Donker

en: Default
af_ZA: Verstek

en: Header and Sidebar Background Color
af_ZA: Hoofstrook en kantstrook agtergrond kleur

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
af_ZA: Tot die hoofstrook toegepas vir klein skerms en tot die kantstrook vir wyer skerms.

en: Header and Sidebar Text Color
af_ZA: Kleur van karakters in hoofstrook en kantstrook

en: Base Color Scheme
af_ZA: Basiese kleurskema

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
af_ZA: Twintig Fyftien vereis ten minste WordPress weergawe 4.1. Jy gebruik weergawe %s. Opgradeer asseblief en probeer weer.

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
af_ZA: <span class="meta-nav">Gepubliseer in</span><span class="post-title">%title</span>

en: Next Image
af_ZA: Volgende foto

en: Previous Image
af_ZA: Vorige foto

en: Menu and widgets
af_ZA: Kieslys en Widgets

en: Skip to content
af_ZA: Slaan oor na inhoud

en: collapse child menu
af_ZA: Maak sub-kieslys toe

en: expand child menu
af_ZA: Maak sub-kieslys oop

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
af_ZA: geen subset

[ctx: Inconsolata font: on or off]
en: on
af_ZA: aan

[ctx: Noto Serif font: on or off]
en: on
af_ZA: aan

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
af_ZA: aan

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
af_ZA: Voeg Widgets hier by om in jou kantstrook te wys.

en: Widget Area
af_ZA: Widget area

en: Social Links Menu
af_ZA: Sosiale skakels kieslys

en: Primary Menu
af_ZA: Hoof kieslys

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
af_ZA: Trots aangedrewe deur %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
af_ZA: Dit lyk asof ons nie dit kan kry waarvoor jy soek nie. Probeer deur weer te soek.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
af_ZA: Jammer, maar niks pas by jou soek terme nie. Probeer asseblief weer met ander sleutewoorde.

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
af_ZA: Gereed om jou eerste bydrae te publiseer? <a href="%1$s">Spring hier weg</a>.

en: Nothing Found
af_ZA: Niks was gevind nie

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: Pages:
af_ZA: Bladsye:

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading %s
af_ZA: Lees meer %s

en: Comments are closed.
af_ZA: Kommentaar is gesluit.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[0]: %1$s kommentaar op &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[1]: %1$s kommentare op &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s
af_ZA: Beskou all artikels deur %s

en: Published by
af_ZA: Gepubliseer deur

en: Page
af_ZA: Bladsy

en: Next page
af_ZA: Volgende bladsy

en: Previous page
af_ZA: Vorige bladsy

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
af_ZA: Dit wil lyk asof niks hier opgespoor kon word nie. Probeer dalk om te soek.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
af_ZA: Oeps! Daardie bladsy kon nie gevind word nie.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
af_ZA: die WordPress span
