Themes - Twenty Seventeen - en to af_ZA translation catalogue (67 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
af_ZA: Twenty Seventeen laat jou webwerf uitblink met 'n video aan die bokant of groot fotos. Gefokus op webwerwe vir besighede, die voorblad is verdeel in gedeeltes wat verander kan word. Dit bevat ook Widgets, navigasie, 'n logo en nog meer. Die asimmetriese raamwerk het 'n unieke kleurskema en vertoon al jou multi-media inhoud met 'n spesifieke artikel-formaat. Ons standaard tema vir 2017 werk goed in enige taal, vir enige omstandighede en op enige toestel.

en: Footer
af_ZA: Loopvoet

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
af_ZA: Voeg widgets hier in om in jou kantkolom op artikels en argiefbladsye te verskyn.

en: Blog Sidebar
af_ZA: Blog Kantkolom

en: Scroll down to content
af_ZA: Beweeg af na inhoud

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
af_ZA: Koffie

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
af_ZA: Toebroodjie

en: Pause background video
af_ZA: Breek agtergrond video

en: Play background video
af_ZA: Speel agtergrond video

en: Front Page Section %1$s Placeholder
af_ZA: Voorblad gedeelte %1$s plekhouer

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
af_ZA: Indien 'n twee-kolom uitleg gekies is, sal die titel in die een kolom wys en die inhoud in die ander.

en: Next Post
af_ZA: Volgende artikel

en: Posts
af_ZA: Artikels

en: Tags
af_ZA: Sleutelwoorde

en: Categories
af_ZA: Kategorieë

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
af_ZA: <span class="screen-reader-text">Gepubliseer op</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
af_ZA: deur %s

en: Please define an SVG icon filename.
af_ZA: Kies 'n SVG Icon leêrnaam.

en: Please define default parameters in the form of an array.
af_ZA: Kies standaard grense in die vorm van 'n Array.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
af_ZA: Kies die mees gewilde bladsye van die saklys in elke area. Voeg 'n foto by vir elke area by deur 'n gewilde foto te kies in die bladsy se skryfpaneel. Leë areas sal nie gewys word nie.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
af_ZA: Voorblad area %d inhoud

en: Two Column
af_ZA: Twee kolomme

en: One Column
af_ZA: Een kolom

en: Page Layout
af_ZA: Bladsy uitleg

en: Theme Options
af_ZA: Tema opsies

en: Custom
af_ZA: Uniek

en: Light
af_ZA: lig

en: Color Scheme
af_ZA: Kleurskema

en: Default Header Image
af_ZA: Standaard hooffoto

en: Footer 2
af_ZA: Voetstrook 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
af_ZA: Voeg Widgets hier by om te verskyn in die voetstrook.

en: Footer 1
af_ZA: Voetstrook 1

[ctx: Libre Franklin font: on or off]
en: on
af_ZA: aan

en: Top Menu
af_ZA: Boonste kieslys

en: Reply
af_ZA: Antwoord

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
af_ZA: Dit lyk asof ons dit nie kan kry waarvoor jy soek nie. Miskien kan Soek help.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
af_ZA: Jammer, maar niks pas by jou soek-terme nie. Probeer asseblief weer met ander sleutelwoorde.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
af_ZA: Gereed om jou eerste artikel te publiseer? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Nothing Found
af_ZA: Niks was gevind nie

en: Previous Post
af_ZA: Vorige artikel

en: Previous
af_ZA: Vorige

en: Next
af_ZA: Volgende

[ctx: submit button]
en: Search
af_ZA: Soek

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
af_ZA: Soek &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
af_ZA: Soek vir:

en: Search Results for: %s
af_ZA: Soekresultate vir: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
af_ZA: Lees meer<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
af_ZA: Donker

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
af_ZA: Twintig Sewentien vereis ten minste WordPress 4.7. Jy gebruik op die oomblik weergawe %s. Opdateer asseblief en probeer weer.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
af_ZA: Wysig<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
af_ZA: Bladsye:

en: Menu
af_ZA: Kieslys

en: Skip to content
af_ZA: Slaan oor na inhoud

en: Collapse child menu
af_ZA: Maak sub-kieslys toe

en: Expand child menu
af_ZA: Maak sub-kieslys oop

en: Social Links Menu
af_ZA: Sosiale skakels kieslys

en: Proudly powered by %s
af_ZA: Trots aangedrewe deur %s

en: Footer Social Links Menu
af_ZA: Sosiale kieslys skakels in voetstrook

en: Comments are closed.
af_ZA: Kommentare is gesluit.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[0]: %1$s Antwoord op &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[1]: %1$s Antwoorde op &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
af_ZA: Een antwoord op &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
af_ZA: Bladsy

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
af_ZA: Oeps! Daardie bladsy kon nie gevind word nie.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
af_ZA: Dit lyk asof niks in hierdie area gevind was nie. Probeer miskien 'n soektog?

en: Previous page
af_ZA: Vorige bladsy

en: Next page
af_ZA: Volgende bladsy

note: Author of the theme
en: the WordPress team
af_ZA: die WordPress span
