Themes - Twenty Twenty - en to af_ZA translation catalogue (109 entries)

[ctx: Theme starter content]
en: The New UMoMA Opens its Doors
af_ZA: Die nuwe UMoMA maak sy deure oop

en: Custom
af_ZA: Uniek

en: Default
af_ZA: Standaard

en: Primary Color
af_ZA: Primêre Kleur

en: Join the Club
af_ZA: Sluit Aan

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
af_ZA: Lede kry toegang tot eksklusiewe uitstallings en uitverkopings. Ons lidmaatskap kos R99.99 en word jaarliks verhaal.

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
af_ZA: Word 'n led en kry eksklusiewe aanbiedinge!

en: From Signac to Matisse
af_ZA: Van Signac tot Matisse

en: Read More
af_ZA: Lees Verder

en: August 1 -- December 1
af_ZA: 1 Augustus -- 1 Desember

en: The Life I Deserve
af_ZA: Die lewe wat ek verdien

en: October 1 -- December 1
af_ZA: 1 October -- 1 Desember

en: Theatre of Operations
af_ZA: Teater van Operasies

en: Works and Days
af_ZA: Werke en Dae

en: The premier destination for modern art in Northern Sweden. Open from 10 AM to 6 PM every day during the summer months.
af_ZA: Die topbestemming vir moderne kuns in Noordelike Swede. Oop vanaf tienuur soggens tot sesuur saans gedurende die somermaande.

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
af_ZA: Die uitstallings is geproduseer deur UMoMA in samewerking met kunstenaars en museums regoor die wêreld en trek gereeld internasionale aandag. UMoMA het 'n Spesiale Aanbeveling ontvang van die Europese Museum van die Jaar, en was onder die top kandidate vir die Sweedse Museum van die Jaar Toekenning, sowel as die Raad van Europa Museum Prys.

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
af_ZA: Met sewe verdiepings van treffende argitektuur, vertoon UMoMA uitstallings van internasionale kontemporêre kuns, dikwels tesame met kuns-historiese terugblikke. Eksistensiële en filosofiese kwessies is intrinsiek tot ons programme. As besoeker word jy uitgenooi na begeleide toere, kunstenaarspraatjies, lesings, filmvertonings, en ander geleenthede, met gratis toegang.

en: The New UMoMA Opens its Doors
af_ZA: Die nuwe UMoMA maak sy deure oop

en: Overlay Opacity
af_ZA: Deklaagdeursigtigheid

en: The color used for the text in the overlay.
af_ZA: Die kleur gebruik vir die teks in die deklaag.

en: Overlay Text Color
af_ZA: Deklaagtekskleur

en: The color used for the overlay. Defaults to the accent color.
af_ZA: Die kleur gebruik vir die deklaag. Gebruik as standaard die aksentkleur.

en: Overlay Background Color
af_ZA: Deklaagagtergrondkleur

en: Settings for the "Cover Template" page template. Add a featured image to use as background.
af_ZA: Verstellings vir die "Deklaag Modelvorm" bladsymodelvorm. Voeg 'n hooffoto in om as agtergrond te gebruik.

en: Apply a custom color for links, buttons, featured images.
af_ZA: Pas 'n unieke kleur toe vir knoppies, skakels, hooffoto's.

en: Search for:
af_ZA: Soek vir:

en: search again
af_ZA: soek weer

note: translators: %s: Number of search results.
en: We found %s result for your search. | We found %s results for your search.
af_ZA[0]: Ons het %s resultaat vir jou soektog gevind.
af_ZA[1]: Ons het %s resultate vir jou soektog gevind.

note: translators: %s: HTML character for up arrow.
en: Up %s
af_ZA: Op %s

note: translators: %s: HTML character for up arrow.
en: To the top %s
af_ZA: Na die bopunt %s

en: 404 not found
af_ZA: 404 nie gevind nie

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
af_ZA: %1$s om %2$s

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: Your comment is awaiting moderation.
af_ZA: Jou kommentaar wag op goedkeuring.

en: Leave a comment
af_ZA: Lewer kommentaar

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
af_ZA: Een antwoord op &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[0]: %1$s antwoord op &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[1]: %1$s antwoorde op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comments
af_ZA: Kommentaar

en: Comments are closed.
af_ZA: Kommentare is gesluit.

en: Primary
af_ZA: Primêr

en: Social Links Menu
af_ZA: Sosiale skakels kieslys

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
af_ZA: Wysig <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Footer Menu
af_ZA: Voetstuk kieslys

en: Pages:
af_ZA: Bladsye:

en: Footer
af_ZA: Loopvoet

en: Page
af_ZA: Bladsy

en: Secondary
af_ZA: Sekondêr

note: Template Name of the theme
en: Full Width Template
af_ZA: Vol-wydte modelvorm

en: Older <span class="nav-short">Posts</span>
af_ZA: Ouer <span class="nav-short">Artikels</span>

en: Newer <span class="nav-short">Posts</span>
af_ZA: Nuwer <span class="nav-short">Artikels</span>

en: Post
af_ZA: Artikel

en: Close search
af_ZA: Maak soek toe

en: Expanded Social links
af_ZA: Uitgebreide Sosiale skakels

en: Mobile
af_ZA: Foon

en: Expanded
af_ZA: Uitgevou

en: Close Menu
af_ZA: Maak kieslys toe

en: Social links
af_ZA: Sosiale skakels

note: translators: %s: Author name.
en: By %s
af_ZA: Deur %s

en: Scroll Down
af_ZA: Skuif Af

[ctx: submit button]
en: Search
af_ZA: Soek

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
af_ZA: Soek &hellip;

en: Search:
af_ZA: Soek:

en: Sticky post
af_ZA: Drywende artikel

en: Tags
af_ZA: Sleutelwoorde

en: Categories
af_ZA: Kategorieë

en: Post date
af_ZA: Artikeldatum

en: Post author
af_ZA: Artikelouteur

en: Horizontal
af_ZA: Horisontaal

en: Menu
af_ZA: Kieslys

en: Search
af_ZA: Soek

en: Continue reading
af_ZA: Lees verder

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
af_ZA: Groter

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
af_ZA: Groot

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
af_ZA: Gewoon

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
af_ZA: Klein

en: We could not find any results for your search. You can give it another try through the search form below.
af_ZA: Ons kon geen resultate vir jou soektog vind nie. Jy kan weer probeer met die soekvorm hieronder.

en: Background Color
af_ZA: Agtergrondkleur

en: Subtle Background
af_ZA: Subtiele Agtergrond

en: Accent Color
af_ZA: Aksentkleur

en: Widgets in this area will be displayed in the second column in the footer.
af_ZA: Widgets in die area sal in die tweede kolom van die voetstrook vertoon word.

en: Footer #2
af_ZA: Voetstrook #2

en: Widgets in this area will be displayed in the first column in the footer.
af_ZA: Widgets in die area sal in die eerste kolom van die voetstrook vertoon word.

en: Footer #1
af_ZA: Voetstrook #1

en: Skip to the content
af_ZA: Slaan oor na inhoud

en: Social Menu
af_ZA: Sosiale kieslys

en: Mobile Menu
af_ZA: Foonkieslys

en: Desktop Expanded Menu
af_ZA: Lessenaar Uitgebreide Kieslys

en: Desktop Horizontal Menu
af_ZA: Lessenaar Horisontale Kieslys

en: Powered by WordPress
af_ZA: Aangedryf deur WordPress

en: Older Comments
af_ZA: Ouer kommentaar

en: Newer Comments
af_ZA: Nuwer kommentaar

en: Show sub menu
af_ZA: Vertoon sub-kieslys

note: translators: %d: ID of a post.
en: #%d (no title)
af_ZA: #%d (geen titel)

en: By Post Author
af_ZA: Deur Artikelouteur

en: says:
af_ZA: sê:

en: Make sure that the contrast is high enough so that the text is readable.
af_ZA: Maak seker dat nie kontras hoog genoeg is sodat die teks leesbaar is.

en: Creates a parallax effect when the visitor scrolls.
af_ZA: Skep 'n parallakseffek wanneer die besoeker blaai.

en: Fixed Background Image
af_ZA: Vaste agtergrondfoto

note: Template Name of the theme
en: Cover Template
af_ZA: Deklaagmodelvorm

en: Summary
af_ZA: Opsomming

en: Full text
af_ZA: Volle teks

en: On archive pages, posts show:
af_ZA: Op argiefblaaie, vertoon artikels:

en: Show search in header
af_ZA: Vertoon in hoofstrook

en: Theme Options
af_ZA: Tema opsies

en: Header &amp; Footer Background Color
af_ZA: Hoofstrook &amp; Voetstrook Agtergrondkleur

en: Scales the logo to half its uploaded size, making it sharp on high-res screens.
af_ZA: Skaal die logo af na helfte van die opgelaaide grootte, ten einde dit skerp te laat vertoon op hoë-resolusie skerms.

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
af_ZA: Die bladsy waarna jy soek kon nie gevind word nie. Dit kan verwyder or hernoem wees, of het nooit bestaan nie.

en: Page Not Found
af_ZA: Bladsy nie gevind nie

note: Author of the theme
en: the WordPress team
af_ZA: die WordPress span
